Zdravotní masáže Radotín

Věděli jste, že zdravotní masáže v Praze 5 v Radotíně poskytuje zdravotní masér terapeut Petr Vopálka? A že ještě k tomu může přijet až k Vám - domů? Že ne? Čtěte dále, rádi Vám ho představíme!

Masér Petr Vopálka

Petr je certifikovaný zdravotní masér terapeut. Svému "řemeslu" se věnuje již od roku 2010. Od této doby se intensivně věnuje masážím a různým technikám, kterými dokáže svým klientům účinně pomoci. Má praxi jako zdravotní masér v lázních Vráž, působil jako osobní masér extraligových týmů Fbš Bohemians. Aktuálně se věnuje především své osobní praxi a zaměřuje se na různé druhy zdravotních masáží. Ve svém oboru se neustále vzdělává. Při své práci mimo jiné používá masážní baňky, kinesiotaping, rád Vám poradí ohledně správného cvičení, aby záda v budoucnu nebolela apod.

Zdravotní masáž totiž není od toho, abyste na ní museli docházet stále. Zdravotní masáž by Vám měla pomoci a terapeut by Vám měl poradit, jak problémům předcházet!

Zdravotní masáže

O co tedy jde? Zdravotní masáž většinou využijí lidé, které začali trápit nějaké zdravotní problémy. Např. ze sedavého zaměstnání začala bolet záda, či šíje, z práce od myši začala bolet ruka, přeleželi jste se a nemůžete otočit hlavou, atd. To jsou případy, kdy je zbytečné ihned běžet k lékaři. Zpravidla pomůže dobrý masér - stačí pár masáží, terapeut Vás naučí jakým způsobem těmto stavům předcházet a budete se opět cítit dobře.

Jak probíhá zdravotní masáž u Petra?

Petr působí především jako mobilní masér, to znamená, že v předem domluvený termín, přijede přímo k Vám domů. Přiveze si s sebou i potřebné věci na masáž jako např. pohodlné masérské lehátko, oleje, tejpy, apod. Před samotnou masáží s Vámi probere případné zdravotní problémy a navrhne a vysvětlí postup masáže. Po předchozí domluvě v rámci masáže používá i další techniky, jako např. masážní baňky, kinesiotaping, postizometrickou relaxaci svalů, apod. Tyto techniky mnohonásobně umocní účinky masáže, tedy uvolní přetížené svalstvo. Zpravidla již po první masáži se budete cítit velice uvolnění. Po masáži Vám Petr poradí, jakým způsobem nepříjemným stavům předcházet. V případě zájmu, či potřeby si s Vámi domluví ještě další termín.

Zaujala Vás tato možnost?

Rádi byste tímto způsobem masáže v Radotíně vyzkoušeli. Bude nám potěšením, když nás budete kontaktovat na uvedeném kontaktu.