Relaxační masáže Radotín

Bydlíte v Praze Radotíně a rádi byste si dopřáli příjemnou relaxační masáž? Pak jste zde naprosto správně. Různé druhy relaxačních masáží zajišťuje zkušená masérka Zuzana Vopálková. Zapomeňte na to, že někam poběžíte! Zuzka poskytuje masáže tím nejlepším způsobem pro klienty - přijede za Vámi!

Mobilní masérka Zuzana Vopálková

Zuzka se věnuje masážím již řadu let a specializuje na masáže zaměřené především na Váš zdravý a příjemný odpočinek, tedy relaxační masáže. Má již i za sebou řadu kurzů a školení. Ráda Vám poskytne nejen obyčejné relaxační masáže, ale i např. masáž horkými lasturami, indickou masáž hlavy, nebo luxusní havajskou masáž! Výběr je jen na Vás.

Další výhoda je ta, že Zuzana za Vámi přijede přímo k Vám - domů. V dnešní době se totiž již za masérem nejezdí, ale jezdí masér za Vámi. Má to totiž pro Vás mnoho výhod! Šetří Vám to čas a peníze - nemusíte nikam cestovat, masáž si užijete v pohodlí Vašeho domova, po masáži ihned doma odpočíváte, např. u oblíbené knížky.

Nebojte se ceny!

Přes to, že to možná zní jako zbytečný luxus, není to tak. V dnešní době se již jedná o zcela běžnou službu a profesionální maséři již masáže nabízejí i tímto způsobem. U nás si můžete mobilní relaxační masáž objednat již od 330,- Kč.

Objednejte se

Kdo nevyzkouší - neuvěří! Objednávat se můžete na uvedeném kontaktu.

Těšíme se na Vás!